• ANTECOM
 • Profil
 • Reference
 • Komunikace
 • Vydavatelství
 • Kontakt
 • Fotka Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA
  Máme v rukou časopis, který tu bezesporu chyběl.

  Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA

  „Měl jsem to štěstí, že jsem mohl být u zrodu TRADE NEWS, a to od prvního dne, kdy jsme s vydavatelem dospěli k závěru, že má cenu takový titul připravit. Vědomi si toho, že trh je zaplaven stovkami časopisů, z nichž se desítky z nich ve větší či menší míře zaměřují na firmy, bylo jasné, že pro úspěch musíme jít odlišnou cestou.

  Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci. Podnikatel nechce být poučován, ale zajímají jej konkrétní příběhy a fakta. Tyto hypotézy jsme nabídli redakčnímu týmu a na nich následně vzniknul projekt dvouměsíčníku, který sklízí jak u firem, tak v institucionální sféře ohlas, který jsme opravdu nečekali. Mám upřímnou radost z toho, že šéfredaktorka magazínu neuhnula nikomu v náročnosti a vsadila na nejlepší grafiku, kvalitu papíru a nekompromisní vyřazování slabých příspěvků. Stejně tak mě těší zájem členů a partnerů asociace, kteří se nebojí sdělovat výsledky své práce a začínají nám tak vytvářet unikátní databanku hmatatelných vzorů. Pokud k tomu připočteme křížem prověřenou statistiku, poctivé zdrojování a naprostou eliminaci prázdných sloupků ministerských úředníků, máme v rukou časopis, který tu bezesporu chyběl. Je to jediné periodikum, které přečtu od začátku až do konce, řekl mi nedávno jeden významný tuzemský podnikatel. Po necelém roce fungování nemůže být lepšího ocenění.“

  Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Současně stojí v čele investiční skupiny Sindat a jako děkan vede Fakultu ekonomických studií VŠFS.

  zpět na další reference